Topraklama Ölçümü Raporu Fiyatları

Bu yazı içeriğinde Topraklama Ölçümü Raporu Fiyatları‘nı etkileyen durumları anlatmaya çalışacağız. Topraklama Ölçümü Fiyatları ve Topraklama Raporu Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve teklif isteği için iletişime geçebilirsiniz.

Topraklama Ölçümü Fiyatı

Topraklama ölçümü fiyatı ölçülecek topraklama sisteminin fiyatlandırılmasıdır. Elektrik Topraklama Tesisatı Ölçümü ve Raporu fiyatı, ölçümlerin talep edildiği il ilçe ve ölçüm çalışmasının büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Atölye ve Fabrikalarda ise yine işyerinin büyüklüğü, tahmini ölçüm yapılacak toplam nokta sayısına ve istenen raporlara göre fiyat teklifi vermek daha uygun olmaktadır.

Topraklama Raporu Fiyatı

Topraklama Ölçümü Raporu Fiyatları | TSE Topraklama Ölçümü Ücreti | EMO Topraklama Ölçüm Bedeli | Ankara Topraklama Ölçümü Ücretleri

Ankara ili için Ofis ve Teknik Servislerde 175 TL + kdv ‘den başlayan fiyatlar ile topraklama ölçümleri yapılıp, topraklama raporu hazırlanmaktadır. Bu fiyat işyerinin büyüklüğü, beraberinde istenen diğer elektrik tesisatı uygunluk belgesi ve paratoner ölçüm raporu taleplerine bağlı olarak artmaktadır.

EMO Topraklama Ölçüm Bedeli

Elektrik mühendisleri odası (EMO) topraklama ölçüm bedeli her yıl yayınlanan en az ücretler tablosunda belirtilmektedir.

Ankara Topraklama Ölçüm Fiyatları

Ankara topraklama ölçüm fiyatları ile alakalı detaylı bilgi ve teklif isteği için hemen arayın. 175TL + KDV den başlayan fiyatlarla topraklama ölçümü raporunuzu hazırlayalım

Topraklama ölçümü RaporuElektrik İç Tesisleri Denetimi ve Muayene Uygunluk BelgesiYıldırımdan Korunma Paratoner Tesisatı Muayene ve Ölçüm Raporu gibi Belgeleri , TSE Hizmet yeri yeterlilik belgesi ( TSE-HYB ) başvurularında, Çalışma bakanlığı ve diğer devlet kurumları denetimlerinde ve İtfaiye raporu başvurularında Elektrik Topraklama Ölçümü Raporu istenmektedir.

Bu Elektriksel ölçüm ve kontroller; Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği, İş Ekipmanları Yönetmeliği, Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği ve diğer mevzuatlarda yılda 1 kere kontrol edilmeleri ve raporlandırılmaları istenmektedir. Bu bahsedilen yönetmeliklere göre uygun şekilde Elektrik Tesisatı Topraklama Ölçümleri yapıp istenilen raporları hazırlamaktayız.

İlginizi Çekebilecek Hizmetlerimiz;

Size en uygun fiyat teklifini sunabilmek ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verebilmek için bize ulaşınız.

Topraklama hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.