Topraklama Ölçümü Raporu Fiyatlandırılması 

Topraklama ölçümü RaporuElektrik İç Tesisleri Denetimi ve Muayene Uygunluk BelgesiYıldırımdan Korunma Paratoner Tesisatı Muayene ve Ölçüm Raporu gibi Belgeleri , TSE Hizmet yeri yeterlilik belgesi ( TSE-HYB ) başvurularında, Çalışma bakanlığı ve diğer devlet kurumları denetimlerinde ve İtfaiye raporu başvurularında Elektrik Topraklama Ölçümü Raporu istenmektedir.

Bu Elektriksel ölçüm ve kontroller; Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği, İş Ekipmanları Yönetmeliği, Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği ve diğer mevzuatlarda yılda 1 kere kontrol edilmeleri ve raporlandırılmaları istenmektedir. Bu bahsedilen yönetmeliklere göre uygun şekilde Elektrik Tesisatı Topraklama Ölçümleri yapıp istenilen raporları hazırlamaktayız.

Elektrik Topraklama Tesisatı Ölçümü ve Raporu fiyatı, ölçümlerin talep edildiği il ilçe ve ölçüm çalışmasının büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Ankara ili için Ofis ve Teknik Servislerde 175 TL + kdv ‘den başlayan fiyatlar ile topraklama ölçümleri yapılıp, raporlar hazırlanmaktadır. Bu fiyat işyerinin büyüklüğü, beraberinde istenen diğer elektrik tesisatı uygunluk belgesi ve paratoner ölçüm raporu taleplerine bağlı olarak artmaktadır.

Atölye ve Fabrikalarda ise yine işyerinin büyüklüğü, tahmini ölçüm yapılacak toplam nokta sayısına ve istenen raporlara göre fiyat teklifi vermek daha uygun olmaktadır.

Size en uygun fiyat teklifini sunabilmek ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verebilmek için bize ulaşınız.

Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.